درباره ما

توجه به هنر طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون امری بسیار مهم و حیاتی است، که باید به عنوان یک علم آمیخته با هنر مورد مطالعه و تحقیق قرار گیرد. چراکه بدون شک فضایی دل انگیز برای استراحت می تواند کمک شایانی به حفظ تعادل روحی و فکری ما کند.

مجموعه فنی مهندسی آرا دکوراسیون با اتکا به تکنولوژی نوین جهانی و تجربه های فراوان حرفه ای و با اعتقاد راسخ به کیفیت کار از سال 1386 در طراحی و اجرای پروژه های دکوراسیون داخلی در سطح وسیعی از سرزمین ایران فعالیت داشته که به تعدادی از آنها اشاره می گردد.

دکوراسیون منزل شما تا حد زیادی بازتابی از شخصیت و سلیقه شماست؛ در آرا دکوراسیون، ما به عنوان مشاوران و متخصصان دکوراسیون داخلی با تمرکز بر زیبایی و کاربری، مفتخریم که شما را برای ایجاد یک محیط دل انگیز و مطلوب همراهی کنیم.

بر همین اساس، استفاده از مشاوره رایگان آرا دکوراسیون یک فرصت عالی برای جمع آوری اطلاعات و ارائه راهنمایی به مشتریانی است که نیازمند آن هستند.

هدف اصلی ما در این مشاوره، ایجاد یک بستر اولیه برای پروژه دکوراسیون شماست تا شما را در مسیری هدفمند، به سوی فضای مورد نظرتان همراهی کنیم.

خدمات مشاوره رایگان ما

در مشاوره رایگان آرا دکوراسیون، مشتری در زمینه های مختلف راهنمایی می شود و تمامی نکات لازم به او ارائه می شود؛ همچنین به سوالاتی که در ذهن دارد، پاسخ مناسب فنی و تخصصی داده خواهد شد. در ادامه تعدادی از موارد قابل ارائه در جلسه مشاوره رایگان ما را مشاهده می کنید:

  • تحلیل فضا: ارزیابی دقیق از فضای موجود با توجه به اندازه ها و قابلیت حداکثر استفاده از محیط مورد نظر.
  • بررسی سلیقه: بحث و همفکری در مورد علایق، پیشنهادات و ایده هایی که با سلیقه شما همخوانی دارد.
  • انتخاب رنگ و متریال: ارائه پیشنهادات برای انتخاب رنگ، ترکیب متریال و کاربردهای آن ها در فضا.
  • طراحی مبلمان و اکسسوری: مشاوره درباره طراحی مبلمان، انتخاب اکسسوری و ایجاد تعادل در محیط.
  • بررسی بودجه: راهنمایی برای استفاده بهینه از بودجه و انتخاب گزینه مناسب با تخمین هزینه حدودی آن.
  • نورپردازی: مشاوره در زمینه نورپردازی مناسب برای ایجاد احساس راحتی و زیبایی در فضای مورد نظر.
  • سایر جزئیات: ارائه نکات جزئی و کلی برای بهبود جزئیات کوچکی که تاثیر بسزایی در افزایش زیبایی دارد.

دریافت مشاوره رایگان آرا دکوراسیون

فرقی ندارد که شما چه پروژه دکوراسیونی مدنظر داشته باشید؛ آرا دکوراسیون آماده ارائه خدمات ویژه خود به شماست؛ خدماتی همچون بازسازی، طراحی، تولید و اجرای انواع کابینت آشپرخانه، کمد دیواری، تخت کم جا و… فقط کافیست که با ما در ارتباط باشید.