میز مدیریت مدرن پایه آلومینیومی

انواع میز, مقالات

مدیریت در یک اداره یا شرکت شامل تمام فعالیت های تاثیر گذار در عملکرد تجارت است که برای حفظ نظم و رضایت پرسنل کمک بسیاری می کند.

اتاق مدیریت همانطور که از نامش پیداست اولین قسمت یک اداره یا شرکت است که نیاز به تجهیزات خاص خود دارد و حتی بهتر است کمی رنگ و لعاب بیشتری داشته باشد. میز مدیریت یکی از مهم ترین اجزای اتاق مدیریت است و به بهترین نحو می تواند به افزایش هویت و برند شرکت شما کمک کند.

همانطور که گفته شد، مدیریت کسب و کار یکی از مهمترین بخش های هر شرکت یا اداره است. کلیه ارتباطات خارجی و داخلی در اتاق مدیریت انجام خواهد شد. تمام قرارهای کاری مهم در این اتاق انجام خواهد شد، بنابراین دکوراسیون و مبلمان اداری این اتاق از اهمیت ویژه ای برخوردار است و ظاهر اتاق می تواند نشان دهنده برند شما باشد. دقت و حساسیت شما در انتخاب مبلمان و میز اداری به جذب افرادی که به دفتر شما می آیند کمک زیادی می کند.

میز مدیریت مدرن
میز مدیریت مدرن
میز مدیریت مدرن

ویژگیهای میز مدیریت

اندازه میز مدیریت :

اندازه میز مدیریت باید از میز اداری بزرگتر باشد. به طوری که با قرار دادن سیستم کامپیوتری روی آن ،لوگوی شرکت، تقویم، کاتالوگ و … در یک قسمت از میز، همچنان فضای کافی برای سایر وسایل اضافی وجود داشته باشد. هر چه میز بزرگتر باشد، مدیریت آن برای مدیر آسان تر است. به طور استاندارد میزهای مدیریت با توجه به اندازه های اتاق مدیریت در سه طول 222، 222 و 082 سانتی متری ساخته و استفاده می شوند. شما می توانید متناسب با سلیقه و ابعاد اتاق مدیریت خود، اندازه مناسب را سفارش دهید.

چیدمان میز مدیریت:

چیدمان انتخاب شده برای میز مدیریت اغلب با کارکنان میز متفاوت است. یعنی میز کنترل به سادگی از جعبه خارج شده و به دلیل شکل های زیبا و منحصر به فردش مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ میز مدیریت:

رنگ انتخاب شده برای میز اغلب تیره است. رنگ های تیره تر جذاب تر هستند و ناظران را جذب میکنند.

البته این یک قانون اجباری نیست. بهترین رنگ برای استفاده در میزهای مدیریت مدرن رنگی است که هارمونی خاصی با دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر داشته و موجب جلب توجه ارباب رجوع گردد.

ارتفاع میز مدیریت:

انتخاب ارتفاع مناسب از مهمترین ویژگی میز مدیریتی خوب می باشد. ارتفاع میز مدیریت نباید آنقدر زیاد باشد که دسترسی مدیر به وسایل روی میز دشوار شود. از طرف دیگر کوتاه بودن میز مدیریت به معنای خم کردن کاربر و در نتیجه ایجاد مشکلات فیزیکی است. ارتفاع میز مدیریت معمولاً بین ۰2 تا 82 سانتی متر متغیر است. اما ارتفاع استاندارد برای میز مدیریت ،۰۷ سانتیمتر می باشد.

میز مدرن
میز مدرن
میز مدرن

انواع میز مدیریت کدام است ؟

انواع میز مدیریت عبارت است از:

  • میز مدیریت مدرن
  • میز مدیریت کلاسیک
  • میز مدیریت سلطنتی
  • میز مدیریت مدولار

میز مدیریت مدرن چیست؟

نوآوری ها و فناوری ها باعث شده که تجارت های امروزی بیشتر به سمت سبک مدرن حرکت کنند و علاقه ی خود را به این سبک معمولا کسب و کارهایی که به تازگی شروع به کار کرده اند ، نشان می دهند.

میز و مبلمان اداری مدرن یک سبک جدید در چیدمان و ماهیت ملزومات اداری است. )مدرن( یعنی نو، و سبک مدرن یعنی سبک نو، و میز مدیریت مدرن هم یعنی وسایلی که به سبک نو و جدید طراحی شده اند.

میزهای مدیریت مدرن چه ویژگی هایی دارند؟

از بهترین و مهمترین ویژگی های میز مدیریت مدرن طراحی آرگونومیک و استاندارد آن می باشد. در ساخت میز مدیریتی و اصولاً مبلمان اداری مدرن نسبت به کلاسیک، از متریال کمتری استفاده شده است .

یکی از ویژگی های مهم مدرن بودن یک محصول در کنار متریال با کیفیت میز ، رنگ آن می باشد. در این سبک از رنگ های شاد و رنگ های محرک استفاده می شود. به علاوه، در این نوع از میز اداری، امکاناتی نظیر: سیم برق و کابل شبکه و غیره درون میزها تعبیه شده است .

یکی دیگر از ویژگی های میز مدیریت مدرن این است که طراحی آن بسیار خلاقانه و متناسب با انواع محیط اداری خاص لوکس و لاکچری خواهد بود. منحنی ها و خطوط کج در طراحی به سبک مدرنیته هیچ جایی ندارند. انواع قطعات مبلمان اداری و میز مدیریت مدرن از خطوط صاف و اشکال مینیمالیستی برای طراحی آن استفاده شده است که برای جلسات مهم و تجملاتی مورد استفاده قرار می گیرد.

میز مدیریت خاص
میز مدیریت خاص
میز مدیریت خاص

قیمت میز مدیریت مدرن

از آنجایی که عوامل و آیتم های زیادی در قیمت میز مدیریتی مدرن نقش دارند، نمی توان به صورت دقیق قیمت مشخصی را برای آن اعلام نمود. به عنوان مثال هرچه میز مدیریت ابعاد بیشتری داشته باشد، در آن از متریال بیشتری استفاده شده است و در نتیجه قیمت بالاتری هم خواهد داشت. کیفیت متریال استفاده شده در ساخت میز مدیریت مدرن نیز یکی از عوامل موثر در قیمت آن می باشد. به طور کلی در خرید میز مدیریت مدرن، به کیفیت، ماندگاری، استاندارد بودن و متریال مرغوب در آن دقت نمایید.

نکات کلیدی جهت خرید میز مدیریت مدرن

دکوراسیون اتاق مدیریت ،تاثیر روانی ویژه ای بر شرکت های طرف قرارداد دارد. به علاوه به علت اهمیت اتاق مدیریت و جلساتی که در این مکان برگزار می شود، تهیه یک میز مدیریتی مناسب اهمیت ویژه ای می یابد. مهم ترین عامل در تهیه میز مدیریتی مدرن و شیک، مناسب بودن آنها از لحاظ کاربری و فراهم آوردن امکانات لازم برای کاربر است. در میزهای مدیریتی مناسب، مدیر باید به راحتی به تمامی لوازم روی میز دسترسی داشته باشد. همچنین این میز باید دارای قفسه و کشوهای کافی باشد تا نیاز مدیریت را برآورده سازد.

بارزترین ویژگی میز مدیریت، زیبایی و کیفیت آن است. بنابراین ما از با کیفیت ترین مواد و متریال مصرفی برای میز مدیریت خود استفاده می کنیم که معمولا طراحان ما فضای خاص و دکوراسیون داخلی شرکت را در نظر می گیرند. میزهای مدیریت تولید شده برای پاسخگویی به نیازهای مدیران طراحی شده است و با آخرین استانداردهای روز دنیا می باشد.

سخن پایانی

داشتن جلوهی زیبا و مدرن در کنار کیفیت و دوام ، از ویژگیهای اصلی میز مدیریت است. مدیران بیشتر علاقه به خرید میز مدیریتی شیک و به طور کلی میز مدیریت خاص دارند و سعی میکنند با استفاده از این ویژگیهای میز خود میزان قدرت و همچنین توانایی بالای شرکت و سازمان خود را به مراجعان نشان دهند.

اگر به سفارش و اجرای دکوراسیون داخلی و طراحی مدرن، خرید میز مدیریت مدرن برای سازمان یا اداره خود فکر میکنید، پیشنهاد ما به شما خرید میز مدیریت مدرن پایه آلومینیوم است.

این نوع میز مدیریت مدرن دارای پایه های آلومینیومی هستند که ظاهری بسیار متفاوت از سایر میزهای مدیریت به آن بخشیده است.

جهت سفارش و یا مشاوره رایگان درخصوص خرید میز مدیریت مدرن پایه آلومینیوم با کارشناسان آرادکوراسیون در ارتباط باشید.

سوالات متداول

انواع میز مدیریت عبارت است از:

  • میز مدیریت مدرن
  • میز مدیریت کلاسیک
  • میز مدیریت سلطنتی
  • میز مدیریت مدولار

مشاوره رایگان طراحی و ساخت میز مدیریت

شرکت آرادکوراسیون یکی از معروف ترین مجموعه هایی است که در زمینه طراحی و تولید انواع کمد دیواری، کابینت و میز مدیریت با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا در منطقه یک تهران و منطقه یوسف آباد فعالیت می کند.

از آنجایی که عوامل و آیتم های زیادی در قیمت میز مدیریتی مدرن نقش دارند، نمی توان به صورت دقیق قیمت مشخصی را برای آن اعلام نمود. جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

,
ایده های ساده و کاربردی کمد دیواری برای استفاده بهینه از فضای داخلی
انواع طرحهای کمد دیواری ام دی اف

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید