5 ترکیب رنگ جذاب کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه

برای داشتن یک آشپزخانه مدرن و زیبا، باید ترکیب رنگ کابینت زیبایی داشت. انتخاب ترکیب رنگ مناسب بین کابینت های آشپزخانه، زیبایی آشپزخانه شما را دوچندان میکند. اجازه دهید در این نوشته 5 ترکیب رنگ جذاب کابینت آشپزخانه را بررسی کنیم و بگوییم که چه ترکیب رنگی برای یک آشپزخانه زیبا لازم است . به این نکته توجه کنید که ترکیب رنگ آشپزخانه شما با دکوراسیون داخلی شما بدون تناقض باشد.

کابینت آشپزخانه به رنگ طوسی

رنگ طوسی را میتوانید با رنگ های دیگر ترکیب کنید یا تنها از همین رنگ در بین کابینت های خود استفاده کنید. شاید فکر کنید که رنگ طوسی کسل کننده است ولی برعکس این رنگ را به راحتی میتوانید با دکوراسیون خود ست کنید و ترکیب رنگ جالب و جذابی بدست آورید.

مزایای رنگ طوسی برای کابینت آشپزخانه

  • کثیفی را پنهان میکند.

کابینت سفید جذاب و زیبا است ولی نظافت آن و تمیز نگهداشتن آن در حقیقت مشکل اساسی رنگ سفید است در حالی که رنگ طوسی میتواند این مشکل را در حین داشتن آشپزخانه زیبا، برطرف کند.

  • آشپزخانه را تاریک نمیکند.

رنگ مشکی نیز برای کابینت زیبایی خاص خود را دارد ولی قطعا آشپزخانه را تاریک میکند در حالی که رنگ طوسی در حین روشنایی ترکیب رنگ سفید و مشکی را به شما میدهد.

  • با دکوراسیون منزل ست میشوند.

چون رنگ طوسی حالت خنثی دارد با اغلب وسایل دکوراسیون شما ست خواهد شد.

  • هرگز از مد نمی افتند.

کابینت آشپزخانه به رنگ طوسی و چوب

رنگ قهوه ای حرارت و جذابیت خاص خود را دارد و اگر با جذابینت رنگ طوسی ترکیب شود قطعا زیبایی خاصی به دکوراسیون آشپزخانه شما خواهد داد.

ممکن است پارکت های شما به رنگ چوب باشد، برای ترکیب رنگ بهتر و زیبا تر میتوانید در بین کابینت های خود از طرح چوب استفاده کنید تا آشپزخانه شما را جذاب تر کند.

کابینت سفید
کابینت سفید

کابینت آشپزخانه به رنگ سفید

رنگ سفید یک رنگ محبوب در بین کابینت های آشپزخانه است. سفید براق با روکش های گلاس واقعا آشپزخانه را زیبا میکند ولی از این نکته غافل نشوید که در حین زیبایی رنگ سفید، شما نیازخواهید داشت که مدت بیشتری را صرف نظافت این نوع رنگ کابینت کنید.

کابینت سفید و چوبی
کابینت سفید و چوبی

کابینت آشپزخانه به رنگ سفید و قهوه ای (چوبی)

نظافت کابینت آشپزخانه به رنگ سفید آنچنان آسان نیست و دائما شما باید در حال نظافت باشید. بیایید رنگ سفید را با رنگ چوبی یا قهوه ای ترکیب کنید، قطعا هم از تمیزکردن راحت میشوید و هم یک زیبایی خاصی را به آشپزخانه و خانه خود هدیه میکنید.

رنگ سفید را میتوانید با رنگ های دیگر نیز ترکیب کنید! رنگ طوسی پیشنهاد آرادکوراسیون است. جذاب میشود !

کابینت مشکی
کابینت مشکی

ترکیب رنگ کابینت آشپزخانه به رنگ مشکی و چوب

رنگ مشکی زیبا و جذاب است ولی آشپزخانه را معمولا تاریک میکند اجازه دهید برای رفع این مشکل رنگ مشکی را با رنگ چوبی و قهوه ای ترکیب کنیم. حالا شما آشپزخانه ای به زیبایی رنگ مشکی و گرمی چوب و روشن تر خواهید داشت. از این ترکیب رنگ لذت ببرید.

همچنین میتوانید در بین کابینت های مشکی از رنگ سفید نیز استفاده کنید که جذاب است !

کابینت سفید و مشکی
کابینت سفید و مشکی

سخن پایانی

در این نوشته چندین مدل ترکیب رنگ جذاب کابینت آشپزخانه را معرفی کردیم. رنگ طوسی رنگ خاص و زیبایی است و برای زیباتر شدن میتوانید با رنگ چوبی یا قهوه ای ترکیب کنید.

کابینت سفید زیبا است ولی احتیاج به زحمت و نظافت دارد که گفتیم اگر با رنگ چوبی یا کابینت طرح چوب ترکیب شود از خستگی شما کم کرده و جذاب تر میشود.

کابینت مشکی یا سیاه هم زیباست ولی آشپزخانه را تاریک میکند، پس پیشنهاد میکنیم رنگ مشکی را ترکیب کنید. رنگ چوبی یا کابینت طرح چوب نظر ماست.

تیم آرادکوراسیون با تجربه کافی و کادری مجرب آماده مشاوره و طراحی کابینت آشپزخانه شما میباشد.

منتظر تماس شما هستیم.

انواع کابینت آشپزخانه بازار
10 ایده جدید برای اینکه آشپزخانه کوچک، بزرگتر دیده شود

نوشته های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید